Zwiedzanie Morskiego Terminalu Masowego GdyniaGdynia, 11 września 2018 r.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie prezentujące Terminal. Podczas wydarzenia planujemy przybliżyć Państwu charakterystykę naszej Spółki oraz pokazać wykorzystywane technologie przeładunkowe. Ponadto, przedstawimy działania służące zapewnieniu minimalnego oddziaływania na środowisko i najbliższe otoczenie, ze szczególnym uwzględnieniem technologii stosowanej do ograniczenia emisji pyłów.

Na wydarzenie zapraszamy osoby zainteresowane naszą działalnością, w szczególności przedstawicieli lokalnej społeczności. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 22 września o godz. 11.00, a zakończy około godz. 13.00. Podczas spotkania, około godz. 11.30, będzie możliwość zwiedzenia naszego Terminalu.

Termin sobotniego spotkania podyktowany jest mniejszym ruchem w Terminalu, a co za tym idzie: kwestiami bezpieczeństwa osób odwiedzających naszą Spółką i większą dostępnością terenu dla osób z zewnątrz.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 18 września 2018 roku na adres: marketing@mtmg.gdynia.pl wraz ze skopiowaną formułą zaprezentowaną poniżej:

„W związku z zapisami na wydarzenie odbywające się na terenie Morskiego Terminalu Masowego Gdynia w dniu 22 września 2018 r. i podaniem przeze mnie: imienia, nazwiska oraz adresu e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MTMG – Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o. do celów organizacyjnych spotkania.”

Osoby uczestniczące w spotkaniu prosimy o stawienie się przy bramie wjazdowej na teren MTMG od ulicy Węglowej w Gdyni.

Do zobaczenia!

About Arsena