MTMG w gronie gazel biznesu 2013Rankingi „Gazele Biznesu” sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” opracowują je siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Z przyjemnością informujemy, iż w tej edycji „Gazel Biznesu” po raz kolejny uhonorowany został MTMG – Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o., który dzięki jakości oferowanych usług oraz inwestowaniu w nowoczesne technologie przeładunku od lat utrzymujący wysoką pozycję wśród terminali masowych na Morzu Bałtyckim.

To wyróżnienie potwierdza, iż zostaliśmy docenieni za naszą rzetelną pracę i mamy nadzieję, że taką samą opinię mają o nas nasi klienci oraz partnerzy handlowi – stwierdził Bogdan Buczko, prezes MTMG – Morskiego Terminalu Masowego Gdynia. – Na co dzień przykładamy dużą wagę do ciągłego usprawniania procesów przeładunkowych. Inwestujemy w sprzęt i urządzenia, które gwarantują dobrą obsługę różnego rodzaju ładunków wymagających nowoczesnych technologii i zachowania europejskich norm ekologicznych. Przynależność do elitarnego grona „Gazel Biznesu” świadczy o naszej skuteczności oraz wysokiej pozycji na rynku jako atrakcyjnego i godnego zaufania partnera w interesach.

Wysoką jakość usług oferowanych przez MTMG – Morski Terminal Masowy Gdynia gwarantuje efektywny system zarządzania, nowoczesny sprzęt i przede wszystkim wysokokwalifikowana, zaangażowana załoga terminalu. Nagradzanie mianem „Gazeli Biznesu” przez kolejne pięć lat oraz posiadanie przez terminal certyfikatów ISO oraz tytułu „Efektywna Firma” potwierdzają wysoki standing MTMG – Morskiego Terminalu Masowego Gdynia wśród terminali masowych Morza Bałtyckiego.

About Daniel_Suchanski